Ga door naar hoofdcontent

Kennismaken met Performis?

Etienne Victoria
eigenaar/zakelijk manager
etienne@performis.nl
073-689 58 89

Hans Peijnenburg
eigenaar/directeur
hans@performis.nl
073-689 58 89

Contactpersonen voor klanten

Jem Peijnenburg
teamleider projectbureau
jem@performis.nl

Karlijn Verhoeven
senior projectmanager
karlijn@performis.nl
073-689 58 89

Contactpersoon voor adverteerders

Misha Stork
senior account manager
misha@performis.nl
073-689 58 89

 

 

Contactpersoon voor abonnees

René van der Drift
administratie
r.vanderdrift@performis.nl
073-689 58 89

Contactpersoon voor sollicitanten

Carlien van der Steen
personeelszaken
carlien@performis.nl
073-689 58 89

 

Adresgegevens

Algemeen

073 689 58 89
info@performis.nl

Adres

Performis B.V.
Emmaplein 4d
5211 VW
‘s-Hertogenbosch

Postadres

Performis B.V.
Postbus 2396
5202 CJ
‘s-Hertogenbosch

Financieël

KvK: 50395165
BTW: NL 822745082 B01

Bekijk op kaart